Skip to content
Maltepe Piazza açıldı: 216 766 7429 ... Beylikdüzü açıldı: 212 999 9399
Maltepe Piazza açıldı: 216 766 7429 ... Beylikdüzü açıldı: 212 999 9399

GÜVENLİK VE GİZLİLİK

Dünyanın en gelişmiş güvenlik teknolojilerini kullanan ve dünyanın en büyük eticaret platformu plan Shopify üzerinde yapılanan sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Güvenlik sözkonusu olduğunda sitemizden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Aşağıda okuyacağınız beyan Operaistanbul'un güvenlik ve gizlilik koşullarını içermektedir. "Site"ye ulaşım veya "Site"nin kullanımı bu bilgilendirmeyi okuduğunuz, anladığınız ve kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu bilgilendirmeyi okuduktan sonra kabul etmediğiniz bir hüküm bulunduğu takdirde "Site"yi kullanmayınız/kullanımınıza son veriniz.

Kişisel Bilgiler Hakkında
Operaistanbul.com üyeliğin kurulması aşamasında veya daha sonrasında bir takım kişisel bilgiler talep edebilmektedir. Bu bilgiler, kullanıcı ve/veya üyelerimize etkin ve kaliteli hizmet sunumu, ürün ve hizmet açısından pazarlama faaliyetinde bulunma, irtibat kurma, bilgi güncelleme ve bilgi değişiklikleri, ödemelerin gerçekleştirilmesi ve benzeri amaçlarla kullanılmaktadır.

Operaistanbul.com kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesini garanti eder. Vermiş olduğunuz bilgiler Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için Operaistanbul.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

E-postalar hakkında
Operaistanbul.com, aksi talep edilmediği sürece düzenli veya düzensiz olarak bilgilendirme e-postaları gönderebilmektedir. Bu e-postalarda Operaistanbul.com veya üçüncü kişilerin tanıtımlarına yer verilebilmektedir. Dilediğiniz zaman, anılan e-postalardaki yönlendirmeleri kullanarak bu bilgilendirmenin durdurulmasını talep edebilirsiniz.

Mali Bilgilerin Güvenliği
Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz en yüksek internet güvenlik standartları ile şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-posta gönderebilirsiniz.

Compare products

{"one"=>"Select 2 or 3 items to compare", "other"=>"{{ count }} of 3 items selected"}

Select first item to compare

Select second item to compare

Select third item to compare

Compare