Devam et
Cybex demek ADAC demek. Alman liderinin Adac çarpışma testli, güvenli koltukları için tıklayın
Cybex demek ADAC demek. Alman liderinin Adac çarpışma testli, güvenli koltukları için tıklayın

EN YENİLER

RSS
 • TANIDIĞIM TÜM ANNELER GİBİ, BENİM TERCİHİM DE BUGABOO BEE.
  Eylül 10, 2016 Opera Istanbul

  TANIDIĞIM TÜM ANNELER GİBİ, BENİM TERCİHİM DE BUGABOO BEE.

  Hamilelik dönemimde Arven için gerekli olabilecek ürünleri incelemeye başladım, bunların başında puset ve taşıyıcılar geliyordu.

  Her ikisi içinde başta güvenlik ve pratiklik önemliydi. Pusetin hafif ve kolay kullanılır olması ve bebekli hayatı kolaylaştırmasını umuyordum. Kanguruda da ilk olarak tek başıma kullanabilir olmamı önemsiyordum ve tabii bebeğimin içinde rahat edeceğinden emin olmak istiyordum.

  Her iki ürün için de yakın zamanda anne olmuş arkadaşlarıma sordum ve onlardan aldığım cevaplara göre araştırma yaptım.

  Pusette nerdeyse hepsi Bugaboo Bee dedi, özellikle şehirli kadının hayatını kolaylaştırıyor oldugundan bahsettiler. Ergo Baby de en güvenilir kanguru dediler. Bende bu yönde kullandım tercihimi.

  Devamı
 • TERCİHİM BUGABOO CAMELEON OLDU, EN İYİSİNİ SEÇTİĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM
  Eylül 7, 2016 Burak Baba

  TERCİHİM BUGABOO CAMELEON OLDU, EN İYİSİNİ SEÇTİĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM

  Bugünkü konuğumuz blogger Burcu Bestas. eminiz ki onun samimi ve akıcı yazısı neden hem kendisinin hem de sevgili kızı Keyif Bebesi Eliz'in, Bugaboo Cameleon'dan vazgeçemediğini anlatacaktır.

  https://www.instagram.com/burcubestas/

  "Yazımda bahsedeceğim sebepler neden Bugaboo Cameleon 3 bebek arabası aldığım için mutlu olduğumu size anlatacak. Bu arada benim aldığım seri Classic Khaki serisi… Bu arada Cameleon 3’ü, Stokke ve Mima arasından seçtim… Bana en yakın ve sıcak gelen Cameleon oldu :)

  İyi ki Cameleon almışım:) ‘ Ben sadece Eliz rahat etsin diye bir bebek arabası seçtim. İşte o yüzden bu anlamda en iyi bebek arabasını seçtiğimi düşünüyorum :) "

  Devamı