0

Sepetiniz boş

Cybex Oto Koltukları

Subheading

Sirona M2 fix oto koltuğu tercihim oldu

OTO KOLTUĞUMU NEDEN CYBEX İLE DEĞİŞTİRDİM ?

11 Haziran, 2016

Bir süre önce Zibidikuş ‘un yeni oto koltuğu ile ilgili bir yazı yazmıştım şuradan ulaşabilirsiniz.

Yazıda okuyacağınız sebeplerden aldığım koltuğu (Besafe Izi Comfort X3) değiştirmeye karar verdim. 

Cybex zaten aklımda olan 3 markadan biriydi. 

Mağazada Zibidikuş ‘u içerisine oturttum. Kafası dahil tüm vücudunu kutu gibi sardığını söyleyebilirim. Başının yanındaki koruyucu yastıklar başına değiyor ve Besafe’de şuan olduğu gibi kafası boşta sallanmıyor. Yumuşacık kumaşı ve çıkan herhangi bir tüy göremedim, kumaşı kalite açısından çok daha iyi diyebilirim. 

Sonuç olarak koltuğumuz artık değişti ve şuan içim çok daha rahat. Size tavsiyem, iyice araştırın. Çok çok araştırın ve benim gibi iki iş yapmayın :)

Daha fazla
TERCİHİM CYBEX SOLUTION Q OTO KOLTUĞU

TERCİHİM CYBEX SOLUTION Q OTO KOLTUĞU

18 Nisan, 2016

“Oto koltuğu şart!” diyen annelerdenim.

Öyle ki seyahatlerimizde kiraladığımız arabalara bile ilk sart olarak bebek koltuğu soran biriyim. Çoğunuzun bildiği üzere bir önceki koltuğumuzdan çok şikayetçiydim.  O zaman markaya kanıp almıştım,büyük bir hayal kırıklığına uğramıştım.

Sürekli mobil halde olan bir aile olduğumuz için hem dayanıklı, hem güvenilir bir koltuk arıyordum. Seyahatlerde kiraladığımız araçlarda da farklı markaları deneyimleme imkanım olduğundan ne istemediğimi iyi biliyordum.

Bu sefer ciddi bir araştırmaya girdim. Sonuçta iki koltuğa binlerce lira para verip, iki gün sonra değiştirmek istemiyordum.

Daha fazla

KARAR VERMEK ZOR MU?